Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Paracetamol Aurovitas 500mg x 24 tabl.

Paracetamol Aurovitas 500mg x 24 tabl.
2,84 zł
/ opakowanie
PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dniOdroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz. Więcej informacji

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPoPayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

RODZAJ REJESTRACJI: Lek

PRODUCENT: Aurovitas Pharma

ILOŚĆ: 24 tabletki    

 

 

DZIAŁANIE:

Paracetamol Aurovitas działa przeciwbólowo oraz zmniejsza gorączkę.  

 

WSKAZANIA:

Objawowe leczenie bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego i/lub gorączki.  

 

DAWKOWANIE:

Tabletki należy połykać popijając dużą ilością wody.

Dorośli, osoby starsze i dzieci w wieku 16 lat i starsze (o mc. >55 kg): Jednorazowa dawka to 500 mg do 1000 mg, oraz do 3000 mg/dobę. Maks. dawka dobowa paracetamolu nie może być >3000 mg. Dzieci w wieku od 10 do 15 lat (o mc. 40 – 55 kg mc.): Jednorazowa dawka to 500 mg, oraz do 2000 mg/dobę. Dawka dobowa paracetamolu nie może być >2000 mg. Nie zaleca się podawania dzieciom w wieku poniżej 10 lat. Dawka nie powinna być powtarzana częściej niż co 4 godziny i nie należy przyjmować >4 dawki/dobę  

 

SKŁAD:

1 tabletka zawiera: Substancja czynna: paracetamol 500mg. Pozostałe składniki to: Skrobia żelowana kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, hydroksypropyloceluloza (o niskiej lepkości), karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), talk, magnezu stearynian.    

 

PRZECIWWSKAZANIA:

Nadwrażliwość na paracetamol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.  

 

OSTRZEŻENIA:

Podczas stosowania leku należy zachować szczególną ostrożność u osób z zaburzoną czynnością nerek oraz u osób z zaburzoną czynnością wątroby. W czasie stosowania Paracetamolu Aurovitas nie należy spożywać napojów alkoholowych. Lek zawiera paracetamol, więc aby uniknąć przedawkowania, należy upewnić się, czy inne przyjmowane przez pacjenta produkty nie zawierają również tej substancji czynnej. Lek zawiera sorbitol, dlatego w przypadku stwierdzonej nietolerancji niektórych cukrów, pacjent powinien skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem. Długotrwałe leczenie  (dorośli powyżej 10 dni) należy prowadzić tylko pod kontrolą lekarską. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem i wilgocią.          

 

 

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kod produktu
EAN-5909991360641
Postać
tabl.
Dawka
500 mg
Opakowanie
24 tabl.
Lek na receptę
nie
Kraj pochodzenia podmiotu odpowiedzialnego
POLSKA
Data ważności
2026.02.28
Nazwa międzynarodowa
Paracetamolum
Maksymalna ilość
20
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 1793 opinii
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel