Grupa aptek współpracujących

O nas

Grupa aptek współpracujących

Grupa współpracujących aptek to pierwszy w Polsce projekt, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów i firm farmaceutycznych jednocześnie

Każda z naszych aptek zapewnia profesjonalną obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dbamy, aby nasi pracownicy byli starannie wykształceni i posiadali specjalistyczną wiedzę.

Naszym priorytetem jest zadowolenie i zaufanie klienta, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że zostaną obsłużeni z uśmiechem.

apteka z uśmiechem - o nas
57
Naszych aptek

Jesteśmy obecni w 57 miejscach stale powiększamy liczbę lokalizacji. Rozwój to nasz fundament.

25
Lat na rynku

Już blisko ćwierć wieku prowadzimy apteki. Wiedza i doświadczenie zdobyte w tym czasie z powodzeniem wpływają na rozwój naszych usług.

500+
pracowników

Z których jesteśmy dumni. Codziennie oddają serce swojej pracy, aby każdy klient, który opuszcza naszą aptekę miał uśmiech na twarzy.

Apteki współpracujące = innowacja

Nasza inicjatywa to prawdziwa rewolucja w sektorze aptekarskim. Razem jesteśmy silniejsi i lepiej zorganizowani. Współpracując z nami współpracujesz z 57 podmiotami jednocześnie.

Jakoś obsługi

Świetnie wyszkolony personel, który z zaciekawieniem wysłucha Twoich problemów, a następnie doradzi najlepsze możliwe lekarstwo.

Zadbane apteki

Nasze apteki muszą spełniać określone standardy. Zapewniamy, że w każdej z nich poczujesz się jak w domu.

Wszechobecność

Stale powiększamy liczbę miejsc, do których dociera uśmiech :)

Wspaniała misja

Pragniemy dotrzeć do naszych klientów w każdym mieście w Polsce. Wysoka jakość obsługi, pełen profesjonalizm i oddanie pasji powinno dotrzeć do milionów Polaków

Wizja zadbanej, świetnie wyposażonej apteki to standard. U nas po prostu dobrze spędzisz czas.